Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler Sarraff.com.tr'den alışveriş yapamazlar. 

Sarraff.com.tr'den alışveriş yapabilmek için sisteme üye olmadan telefon ile sipariş verebilir yada sisteme üye olarak havale veya kredi kartı seçeneklerinden biri ile alışverişinizi  yapabilirsiniz. Ancak biz, üye olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz açısından üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir. 

Sarraff.com.tr'de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca Sarraff.com.tr'de geçerlidir. 

Sarraff.com.tr sitesinde yer alan tüm ürün fiyatları uluslararası altın fiyatlarına bağlı olarak otomatik anında güncellenmektedir.

Sarraff, Sarraff.com.tr'de yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. 

Sarraff.com.tr, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Sarraff.com.tr, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. 

Sarraff.com.tr'den alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız. 

Sarraff.com.tr'de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Sarraff'ın izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez. 

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. 

Havale/EFT siparişlerinde, en geç 30 dakika içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen veya Sarraff.com.tr bildirilmeyen siparişler iptal edilir. 

Sarraff, Sarraff.com.tr'de satışa sunduğu yüzlerce ürünün bir çoğunun stoğunu tutmaktadır. Fakat sipariş edilen ürünün, gün içinde satılmış olması durumunda yada gerekli görüldüğü durumlarda yeniden üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Sarraff.com.tr sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlıdır. Bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından Sarraff sorumlu tutulamaz.

Sarraff.com.tr web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.